Захоплива розповідь про історію людства крізь призму… демографії! Демографічна наука має чим здивувати і захопити. За статистичними даними про населення світу криються глобальні зв"язки та процеси, що визначають життя кожної людини. Як географічні відкриття впливають на тривалість життя, а освіта — на кількість дітей у сім’ї? Ця книжка дає змогу відчути себе частиною величезного людства й тривалих історичних перетворень — і зрозуміти, яким саме шляхом ми прийшли в нинішню точку розвитку. Діти зацікавляться історією і культурою України й світу у пригодах та захопливих оповідях!
Галина Глодзь зуміла розповісти про попередні епохи, відкриття й хвороби в історії людства так, що в читача складеться цілісна картинка не лише масштабних історичних подій, а й реалій побуту того чи іншого часу. А вони, повірте, де в чому жахають. Тільки уявіть, що раніше понад половина населення не перетинала позначку в15років — більшість народжених людей помирали ще дітьми.
Ви дізнаєтеся, як на тривалість життя попередніх поколінь вплинули такі процеси як кип’ятіння води, зміна напрямку каналізаційних потоків чи миття рук після розтинів трупів. Звучить не дуже, еге ж? Та людство подолало не одну кризу, аж поки досягнуло сьогоднішнього рівня життя. Як йому це вдалося та чого варто очікувати в майбутньому — читайте в «Залюдненій планеті».
Тож, підлітків може зацікавити книга «Залюднена планета». Вона цікаво розкриває демографічні процеси й ілюструє, що насправді людство зараз живе як ніколи добре, попри весь драматизм сучасних подій.
Книга доповнена яскравими та стильними ілюстраціями Олени Старанчук, фотографіями, таблицями та інфографікою.